Raplamaa Omavalitsuste Liit tunnustab maakonna parimaid koolilõpetajaid.

 

Kolmapäeval, 19. juunil 2019 toimub Rapla Kultuurikeskuses Rapla maakonna parimate koolilõpetajate vastuvõtt. Sellel õppeaastal lõpetab meie maakonnas põhikooli kokku 288 õpilast ja gümnaasiumi 178 õpilast. Vastuvõtule on kutsutud 51 parimat põhikooli, gümnaasiumi ja kutsekooli lõpetajat koos vanemate või saatjatega.

Põhikooli lõpetab kiitusega 24 õpilast, gümnaasiumi kuldmedaliga 12 ja hõbemedaliga 5 õpilast.

Kõige enam kiitusega põhikooli lõpetajaid, 6 õpilast, oli Märjamaa ja Kohila Gümnaasiumist. Kõige enam medaliga gümnaasiumilõpetajaid on sellel aastal Rapla Gümnaasiumist – 6 kuld ja 2 hõbemedaliga lõpetaja.

 

Tunnustusüritust korraldab Raplamaa Omavalitsuste Liit.

 

Kehtna vald

Järvakandi Kool                     Birgit Jaansalu            kiitusega lõpetaja

Kehtna Kutsehariduskeskus  Aigi Niit                     lennu parim

Kehtna Põhikool                    Rain Verrev                kiitusega lõpetaja

Valtu Põhikool                       Liisa Link                   kiitusega lõpetaja

 

Kohila vald

Kohila Gümnaasium

Anet Ilustrumm          kiitusega lõpetaja

Grete Urm                  kiitusega lõpetaja

Hannah Volkov          kiitusega lõpetaja

Kati Kivi                    kiitusega lõpetaja

Helena Kurjama         kiitusega lõpetaja

Sandra Tiidrus            kiitusega lõpetaja

Kristelle Harmann      kuldmedaliga lõpetaja

Merily Plaser              kuldmedaliga lõpetaja

Annabel Jürgens         hõbemedaliga lõpetaja

Iris Juhani                   hõbemedaliga lõpetaja

 

Märjamaa vald

Märjamaa Gümnaasium

Emma Lumi                kiitusega lõpetaja

Anni Olm                   kiitusega lõpetaja

Anni Paisu                 kiitusega lõpetaja

Karmel Kaljusaar        kiitusega lõpetaja

Kalista Miljand           kiitusega lõpetaja

Martin Toomet           kiitusega lõpetaja

Aleksandra Laane      kuldmedaliga lõpetaja

Anette Sõstra              kuldmedaliga lõpetaja

Stella Brett Mesila      hõbemedaliga lõpetaja

Vana-Vigala Põhikool

Rando Vanikov          lennu parim

Vana-Vigala Tehnika- ja Teeninduskool

Kerli Lehes                 lennu parim

Merlin Helen Sekk     lennu parim

 

 

Rapla vald

Kabala Lasteaed-Põhikool     Hardi Voomets           lennu parim

Hagudi Põhikool            Cristel-Anni Ant        kiitusega lõpetaja

Kaiu Põhikool              Angeliina Pung           lennu parim

Raikküla Kool              Keirin Jakobson          lennu parim

Rapla Gümnaasium

Birgit Paju                  kuldmedaliga lõpetaja

Kristin Düüna            kuldmedaliga lõpetaja

Kadi Kruuv                kuldmedaliga lõpetaja

Mari-Liis Truusööt     kuldmedaliga lõpetaja

Liisa Tõns                   kuldmedaliga lõpetaja

Karine Veersalu         kuldmedaliga lõpetaja

Liisa Loel                   hõbemedaliga lõpetaja

Marriel Sopp              hõbemedaliga lõpetaja

Rapla Vesiroosi Kool

Krislin Pihus               kiitusega lõpetaja

Hanna Lotta Kadarpik kiitusega lõpetaja

Getter Iris Näkk         kiitusega lõpetaja

Rapla Kesklinna Kool

Marleen Tilga             kiitusega lõpetaja

Ragne Rahuoja           kiitusega lõpetaja

Natali Agu                 kiitusega lõpetaja

Rapla Täiskasvanute Gümnaasium

Ene Nurmsalu             kuldmedaliga lõpetaja

Laura Veskimägi        kuldmedaliga lõpetaja

Elo Kasemaa              põhikooli lennu parim