Kehtna vallas:

EIDAPERE KULTUURIKESKUS
Tallinna mnt 23b, Eidapere, Kehtna vald  79003
juhataja Helgi Randla
Tel 5344 7332
eidapere.kultuurikeskus@kehtna.ee

JÄRVAKANDI KULTUURIHALL
1.Mai 1, Järvakandi, Kehtna vald 79101
juhataja Katrin Jair
Tel 5346 0195
jarvakandi.kultuurihall@kehtna.ee

KEHTNA KLUBI
Lasteaia 5, Kehtna, 79001
juhataja tel 525 1283
kunstiline juht Seily Sõgel-Raid tel 5285161
kehtna.klubi@kehtna.ee
kunst@kehtna.ee

LELLE RAHVAMAJA
Viljandi mnt 30, Lelle, Kehtna vald, 79002
juhataja Mariina Madisson
Tel 5341 9357
lelle.rahvamaja@kehtna.ee

VALTU SELTSIMAJA
Kaerepere, Kehtna vald, 79520
juhataja Tiiu Teets
Tel 526 2722
valtu.seltsimaja@kehtna.ee


Kohila vallas:

HAGERI RAHVAMAJA
Hageri, Kohila vald 79706
juhataja Maria Saarna
Tel 5358 4881
maria.saarna@kohila.edu.ee

HAGERI AVATUD NOORTEKESKUS
juhataja Kristi Paurson
Tel 5564 1532
kristi.paurson@kohila.edu.ee

KOHILA AVATUD NOORTEKESKUS
Tel: 483 2448, 5556 0182
kohilanoortekeskus@gmail.com

PRILLIMÄE NOORTE- JA TEABETUBA
Tel: 483 2448, 5556 6934
katrin.ilau@kohila.edu.ee


Märjamaa vallas:

HAIMRE RAHVAMAJA
Moka küla, Märjamaa vald 78202
juhataja Eha Kaljusar
Tel 482 6680, 5561 6926
haimre.rahvamaja@marjamaa.ee

KIVI – VIGALA RAHVAMAJA
Kivi-Vigala, Märjamaa vald, 78001
juhataja Ave Vaarma
Tel 4825 681, 5805 0530
kivivigala.rahvamaja@marjamaa.ee

MÄRJAMAA VALLA RAHVAMAJA
Sauna 2, Märjamaa alev 78301
Tel 482 0075, 482 1355, 5656 4614
juhataja Merle Voolaid merle.voolaid@mail.ee
kultuuritöö korraldaja Ene Klaus
marjamaa.rahvamaja@marjamaa.ee

MÄRJAMAA KINO HELK 
kinotehnik Hans Veimann
Tel 558 6429
kino@marjamaa.ee

RUSSALU KÜLAKESKUS
Russalu küla, Märjamaa vald 78317
Tel 521 1623
russalukeskus@gmail.com

SULU KÜLAKESKUS
Sulu küla, Märjamaa vald 78253
tel 5342 4236
aile@velise.ee

TEENUSE MÕIS
Teenuse küla, Märjamaa vald, 78103 Raplamaa
Mõisa perenaine Helle Rehepapp
Tel 5332 3001
hellerehepapp@hot.ee

VALGU RAHVAMAJA
Valgu, Märjamaa vald 78204
juhataja Mervi Vaarmann
Tel 5302 1959
valgu.rahvamaja@marjamaa.ee

VANA– VIGALA RAHVAMAJA
Vana-Vigala, Märjamaa vald 78001
juhataja Astra Põlma
Tel 482 4581, 5565 8763
astra.polma@gmail.com

VARBOLA RAHVAMAJA
Varbola, Märjamaa vald 78203
juhataja Piret Linnamägi
Tel 482 7395, 502 7322
varbola.rahvamaja@marjamaa.ee

VELISE SELTSIMAJA
Velise küla, Märjamaa vald 78201
tel 5622 0009 Margus Vaher
margus.vaher@marjamaa.ee

VIGALA KÜLADE KESKUS
Kooli tn 2, Kivi-Vigala, Märjamaa vald, Raplamaa 78001
Telefon 482 5681, 372 520 2436
helilints@gmail.com


Rapla vallas:

ALU NOORTETUBA
Alu Spordihoones
Virve Pärn, tel 5564 0111
alu@raplanoortekeskus.ee

JUURU NOORTETUBA 
Juuru Rahvamaja ruumides
Leela Ehasalu, tel 5699 7407
juuru@raplanoortekeskus.ee

JUURU RAHVAMAJA
Tallinna mnt 27, Juuru, Rapla vald 79401
juhataja Terje Kaur
Tel 529 0023
juuru@raplakultuur.ee

KAIU RAHVAMAJA
Kaiu, Rapla vald 79301
juhataja Aivo Sildvee
Tel 510 9491
kaiu@raplakultuur.ee

KUIMETSA RAHVAMAJA
Kuimetsa, Rapla vald 79302
juhataja Külliki Evisalu
Tel 5347 2669
kuimetsa@raplakultuur.ee

KUUSIKU NOORTETUBA
Mõisaallee 3, Kuusiku
Margareta Babtšenko, tel 522 7083
kuusiku@raplanoortekeskus.ee

MAHTRA SELTSIMAJA
Mahtra, Rapla vald
Telefon: 5649 2577
edykirjad@hot.ee

RAPLA AVATUD NOORTEKESKUS
Geio Rüütalu, tel 5804 9470
Merike Rego, tel 5645 2936
rapla@raplanoortekeskus.ee

VAHASTU TREHVAMISE TARE 
79303 Vahastu, Rapla vald
ereinu@gmail.com

RAPLA KULTUURIKESKUS
Tallinna mnt 17, Rapla 79513
juhataja Age Rebel
Tel 489 4124, 529 0853
kultuurikeskus@rapla.ee

RAIKKÜLA KULTUURIKESKUS
Raikküla, Rapla vald  78402
juhataja Ene Kangur
Tel 486 4569, 516 0783
ene.kangur@mail.ee

RAIKKÜLA VALLA VABAAJAKESKUS
Lipa, Rapla vald
juhataja Anne Kalf
tel 5361 1901
lipa@raplakultuur.ee