Alustava ettevõtja baaskoolitus juba 6.märtsil

Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus (EAS) ja BDA Consulting OÜ koostöös Raplamaa Arendus-ja Ettevõtluskeskusega (RAEK) korraldavad

ALUSTAVA ETTEVÕTJA BAASKOOLITUSE 06.03.-08.05.2018

Alustava ettevõtja baaskoolitusele on oodatud eelkõige eelneva ettevõtlusalase kogemuseta isikud või tegevusega äsja alustanud ettevõtjad, aga ka kõik, kes soovivad omandada ettevõtlusalaseid baasteadmisi ja oskusi ning saada praktilisi teadmisi oma ettevõtte rajamiseks.

Alustava ettevõtja baaskoolitust viib läbi BDA Consulting. Koolitus on läbivalt praktilise suunitlusega ja koolitused toimuvad aktiivõppe meetodil, sisaldades arutelusid, rühmatöid, kogemuste vahetamist ja näidisjuhtumite lahendamist. Koolituse tulemusel on osalejatel kaardistatud oma ärimudel, samuti on valminud praktilise suunitlusega äriplaan ja tegevuskava, mis on reaalseteks abivahendiks oma ettevõtte käivitamisel ja arendamisel.

Koolitus keskendub eelkõige järgmistele teemadele:

Strateegiline planeerimine väikeettevõttes
Turundus ja müük
Finantsjuhtimine ja -planeerimine
Juhtimine

Koolitus toimub Raplas kella 10.00-17.00 (kokku 72 akadeemilist tundi):

I moodul – T 6. ja K 7. märts – Koolitaja Elmo Puidet
II moodul – T 20. ja K 21. märts-  Koolitaja Andro Kullerkupp
III moodul – T 3., N 4. ja T 17. aprill  – Koolitaja Paavo Siimann
IV moodul – T 24. apr ja T 8. mai – Koolitaja Elmo Puidet

Koolituse teemad moodulite kaupa leiad SIIT.

Baaskoolitusele pääsemiseks tuleb huvilistel esitada sooviavaldus, mille leiate SIIT. Täidetud sooviavalduse palume saata hiljemalt 4. märtsiks 2018.a. aadressile aili@raek.ee.

Koolituse osalustasu on 72 eurot, milles sisalduvad koolitusmaterjalid ja 2 kohvipausi. Koolitust toetab Euroopa Liidu Regionaalarengu Fond.

Küsimuste korral pöörduge palun aili@raek.ee või telefonil 489 4750.
Tähelepanu! Koolitusel on kohtade arv piiratud.

Scroll to Top