Selle vana ütluse kinnituseks või ümberlükkamiseks ootame teilt mälestusi, jutte, naljandeid, lugusid nüüdse Märjamaa valla territooriumilt. Lugu võib kanduda saja aasta taha või kaugemale, olla eile juhtunud või ei teagi, millal oli, aga juhtus – kui ta meid kõiki kõnetab, siis on aeg see paberile panna.
Üleskirjutus võiks olla 0,5 A4 lehekülge pikk (ca 2000 tähemärki), jutustada kas tuntud või teile olulisest inimesest, kajastada kindla kohaga seotud juhtumisi – peaasi, et oleks meie koduvallaga seotud.
Sellesuvine kaksiksündmus Märjamaa Folk ja Märjamaa Päevad kannab nime „Sajaga pajatusi“ ning teie lugusid hakatakse nelja folgipäeva jooksul pajatama. Laekunud lood kantakse vastavalt teemale ette kas avaõhtul, lastepäeval, peakontserdil, lõõtsapäeval või ilmestavad tekstid folgiklubi, võistutantsimist, laadamelu, rongkäigu ootust. Igale loole leiame oma koha kas ettekantuna folgipäevadel või kandena pajatuste raamatus.

Lugusid ootame aadressil marjamaa.rahvamaja@marjamaa.ee või aadressil Sauna 2, Märjamaa. Käsitsi kohapeale toomise võimalus Märjamaa rahvamajja.

Märjamaa Folgi toimkond