Maadlusklubi Hammerlock eestvedamisel avatakse 1. oktoobril Kehtnas uus maadlusmaja, mille valmimiseks saadi toetust LEADER meetmest, Kehtna vallalt ja eraettevõtjatelt. Samuti on abis olnud kogu maadlusklubi ja paljud kogukonnaliikmed ning vabatahtlikud. Kogu projekti maksumus on hinnanguliselt 300 000 eurot.

Maadlusklubi Hammerlock tegutseb Kehtnas aastast 1986 ja on järjepidevalt treeninud tublisid sportlasi ning koju toonud hulgaliselt medaleid nii Eestist kui rahvusvahelistelt võistlustelt. Iga-aastaselt korraldatakse Eestis väga olulist maadlusvõistlust Kehtna Liud, kus käesoleval aastal osales rekordarv noori maadlejaid- ligi 200 last.

Uue maadlusmaja projekti ideeautori ja projektijuhi, maadlusklubi Hammerlock endise kasvandiku Tanel Samuel`i sõnul on tal heameel selle üle, et uue maja asukohaks sai seni tühjalt seisnud ruumid, mis said täiesti uue hingamise. Väga oluline on tema sõnul maadluse järjepidev harrastamine Kehtnas, et lastel oleks ilus ja hea koht, kus sportida.

Uus maadlusmaja asub Kehtna Põhikooli endistes köögi ja söökla ruumides.

Oktoobrikuu treeningud nii väikestele kui suurtele toimuvad juba uues maadlusmajas. Täpsem info Hammerlock Facebook`i lehel.