20.09.2019 - 21.09.2019 11:00 Rapla Tervis

Hingamisteraapia eraseansid Rapla Elujõu Keskuses

20. ja 21. sept. algusega 11.00

Tavapärasest sügavam ja intensiivsem, terapeudi poolt toetatud hingamine aitab sul turvaliselt läbi käia emotsionaalsete traumade poolt põhjustatud kuid samas alla surutuks jäänud emotsioone, mis võivad olla takistuseks, et elada iga päev enesekindlalt, selguses ja rõõmus.

Hingamistöö teraapia sobib sulle, kui soovid paremat kontakti oma emotsioonidega, julgust emotsioone kogeda. Nii rõõmu ja kurbust aga ka viha ja valu. Positiivseid emotsioone julgeme rohkem tunda ja välja näidata. Need mis meile või teistele haiget võivad teha tõrjume tihtipeale tahaplaanile. Hingamisteraapias on turvaline läbi käia erinevaid elusituatsioone ning kogeda kõiki neid emotsioone, mis sellega kaasnevad. Tunnete allasurumine ei ole kunagi pikemas perspektiivis lahenduseks! Asjad muutuvad siis, kui julged neile kõigepealt ausalt otsa vaadata ja siis uute teadmiste ja tunnete põhjal tegutseda!

Sügav ja ühendatud hingamine toob sinu kehasse tavapärasest kordades rohkem hapniku ning see aitab kaasa ka füüsiliste pingete vabanemisele.

Hingamistöö sessioon kestab 2,5 tundi ning koosneb kolmest osast: vestlus ja harjutused, mis aitavad mõtted suunata teemale, millega soovid sellel sessioonil tegeleda; hingamine vähemalt 1 tund; rahulik kokkuvõtete tegemine.

Epp Sussen on lõpetamas hingamistöö terapeudi õpet Teadliku loomise ja hingamise akadeemias, Tiia Lõokese juhendamisel. Ise on ta hingamistööd oma elus ette tulevate olukordadega hakkama saamiseks kasutanud pea 10 aastat. Talle meeldib sessioonidel kasutada ka kunstiteraapia võtteid. Epp kuulab teid avatud meele ja südamega ning loob turvalise ja toetatud õhkkonna hingamistöö jaoks.

Epu kohta saab rohkem infot siit: https://lihtsalthinga.wordpress.com/minust/

Hingamisteraapia seansi hind Raplas on 50 eurot. Tasudes korraga kolme seansi eest on hind 135 eurot.

Kui sulle ei sobi hetkel pakutud kuupäevad, siis kirjuta ikkagi ning leiame võimaluse!

Rohkem infot ja registreerimine: epp.sussen@gmail.com või tel 5210366