04.12.2019 18:00 Rapla Tervis

Gongirännak Rapla Elujõu Keskuses

Rapla Elujõu Keskus

4. dets. kell 18.00

Kogu meie elu koosneb vibratsioonist. Heli, värvid, valgus, mineraalid, inimesed ja kogu ülejäänud Universum vibreerib erinevatel sagedustel, kuid omavad siiski võimet ükskteist vastastikku mõjutada.

Kui tunneme ennast tervete ja tugevatena ning meie tundeelu õitseb, siis voolab elujõud takistuseta läbi meie keha. Kui aga oleme masenduses või mõni koht valutab, on see märk, et energiakehas on tekkinud ummistus. Seda ummistust on võimalik väga iidsete instrumentide, gongide ja helikausside, abil uuesti avada.

Gongi helid on imelised, mis vibreerivad vahemikus 4-8 Hz, binauraalsete rütmide teeta sagedusel, omades võimet viia inimene sügavasse lõdvestusstaadiumi. Gongi helid on maagilised, millega on võimalik puhastada alateadvust, peatada mõtte liikumine. Gongiheli mõjutab kõiki energiakanaleid.

Gongi müstilised helid vabastavad meie keharakkudesse kuhjunud emotsioonid ja pinged. Samuti aitavad gongihelid meil lihtsamini jõuda kõrgetasemelisele loovuse tasandile.

Heliseansi võimalikud toimed:

– meeleselgus ja -kergus

– sügav lõdvestumine, kroonilise väsimuse kadumine

– meelerahu taastumine

– hirmude, ärevustunde kadumine

– vereringe ja hingamise normaliseerumine

– ajutegevuse korrastus

– seedimise korrastus

– erinevate haigusnähtude leevendumine

– tervislik ja sügav uni

See on igaühele võimalik!

Sa ei pea midagi tegema, lihtsalt oled helides ja võtad vastu ilma hinnanguteta kogemuse, mis tuleb.

Gongi ja helikausside kõla on väga hea kuulata lamades.

Helide rännaku ajal kaob aja- ja ruumitaju, võib tunda sooja – või külmalanaineid üle kogu keha. Kui võimalik, võta kaasa enda pleed, et oleks mõnus soe kõike nautida.

Oled oodatud helide embusesse!

Osalustasu on tunnetuslik ja annetuslik.

Piia

Elujõu looja