29.12.2022 Adila Pidu

EKSTAATILINE TANTS JA DJ RAIN TUNGER ESITLEVAD 🥰
On tulemas üks eriti vinge ja vägev aastalõpu tantsupidu, kus DJ RAIN TUNGER ja TIIT TROFIMOV ühendavad oma väed, kogemused ja tunnetuse, et anda edasi selle aasta ägedaim tantsupidu ja just selleks, et meil kõigil saaks olema super lõbus ja erakordne õhtu.
Saaksime tunda ennast nagu väikesed lapsed, tantsida hirmuvabalt ja häbita, nii nagu süda seda just antud hetkel teha soovib 🧡
Oodatud on kõik toredad ja avatud südametega inimesed, kes alles esimest korda tulevad kogema ja ka need, kes juba vanad kalad.
See tantsuõhtu loob ühtsusetunnet kõige ümbritsevaga, inimestega, ruumiga, muusikaga ja eelkõige Iseendaga. See on paik, kus oled imeliste rütmide saatel hoitud ja armastatud ning saad olla SINA ISE! Olete kõik väga oodatud meiega liituma, et luua üheskoos üks imeline sündmus ☀️
Õhtu lõpetame väga ägeda helilise meditatsiooniga, mis aitab meil maandusesse tulla ja integreerida kogu tantsuline kogemus.
👉 Pane selga mugavad riided ja võta kaasa veepudel, tantsime paljajalu. Tule kohale natuke varem, et saaksime üheskoos alustada.
AEG: Neljapäev 29. DETSEMBER 2022 kell 20.00 – 23.00
KOHT: Adila heaolukeskus (www.adila.ee)
KÜLLUSEPANUS: 35€ (kohapeal sularahas)
👉 REGISTREERIMINE: Kui oled meiega liitumas, siis palun pane “OSALEN” ürituse alla ja jaga seda toredatele inimestele edasi 🙂!
🧡 Kui Sul on Sõpru keda kaasa kutsuda, võid vabalt sündmust jagada ja valida koos tulla. Oled südamest oodatud, tule nii nagu oled!
Sündmust loovad ning ruumi hoiavad üheskoos Tiit Trofimov ja Rain Tunger 🍀
TÄHELEPANU, TÄHELEPAANU, TÄHELEPANU , kui sa oled mõnusa ekstaasi täis tunde kätte saanud, saunas ennast mõnusalt lõõgastanud ja soovid seda kõike veel ÖÖSEX integreerima jääda, siis anna enda soovist teada Liina@adila.ee või hella Liinale +372 521 2170