HR Rapla ühinemisgrupi arengu- ja finantskomisjon


Arengu- ja finantskomisjon koguneb järgmiseks koosolekuks vastavalt vajadusele.


PROTOKOLLID

Komisjoni koosseis

Rapla vald
Jüri Võigemast – jyri@ell.ee
Herkki Olo – herkki.olo@rapla.ee
Ants Soodla – ants.soodla@rapla.ee

Raikküla vald
Margit Pärna – parna.margit@ryg.edu.ee
Õnne Merdikes – onne.merdikes@raikkyla.ee
Marju Teiverlaur – marju.teiverlaur@raikkyla.ee

Kaiu vald
Karine Rajasaar – karine@kaiu.ee
Sulev Viiron – sviiron@gmail.com

Käru vald
Ülle Sizask – ylle@karuvald.ee
Janek Hunt – janek.hunt@yahoo.com

Kehtna  vald
Leida Uusallik – leida.uusallik@kehtna.ee
Siim Riisenberg – riisenbergsiim@gmail.com
Riina Pruuli – riina.pruuli@kehtna.ee
Madis Haasma – madishaasma@gmail.com